Tatrzański Związek Narciarski

Sezon:  

Starty kadry A, kadry A-mix i kadry młodzieżowej:

Data Miejsce Rodzaj zawodów Wyniki
03.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) Mistrzostwa Świata Juniorów (WJC) 20km M - M (K. Stec - 40 miejsce)
03.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) Mistrzostwa Świata Juniorów (WJC) 10 km M - K (M. Galewicz - 38 miejsce)
01.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) Mistrzostwa Świata Juniorów (WJC) Sprint CL - M (M. Staręga - 24 miejsce)
01.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) Mistrzostwa Świata Juniorów (WJC) Sprint CL - kwalifikacje - M (M. Staręga - 29 miejsce)
01.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) Mistrzostwa Świata Juniorów (WJC) Sprint CL - kwalifikacje - K (K. Kubalok - 50 miejsce)
01.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 Sprint CL - K (M. Marcisz - 21 miejsce)
01.02.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 Sprint CL - kwalifikacje - K (M. Marcisz - 11 miejsce)
31.01.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 30 km M - M (M. Michałek - 29 miejsce)
31.01.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 15 km M - K (S. Jaśkowiec - 1 miejsce)
31.01.2009Rybinsk (RUS) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 5 miejsce)
31.01.2009Rybinsk (RUS) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
31.01.2009Rybinsk (RUS) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
30.01.2009Rybinsk (RUS) Puchar Świata (WC) 10 km F MST - K (J. Kowalczyk - 12 miejsce)
29.01.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 15 km F - M (M. Michałek - 12 miejsce)
29.01.2009Praz de Lys Sommand (FRA) U23 10 km F - K (S. Jaśkowiec - 1 miejsce)
25.01.2009Otepaeae (EST) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 7 miejsce)
25.01.2009Otepaeae (EST) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje M (J. Krężelok - 46 miejsce)
25.01.2009Otepaeae (EST) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 18 miejsce)
24.01.2009Otepaeae (EST) Puchar Świata (WC) 15 km CL - K (M. Kreczmer - 52 miejsce)
24.01.2009Otepaeae (EST) Puchar Świata (WC) 10 km CL - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
24.01.2009Trun / Zignau (SUI) FIS Race 10 km Pursuit - M (M. Michałek - 5 miejsce)
22.01.2009Trun / Zignau (SUI) National Championships 15 km F - M (M. Michałek - 6 miejsce)
17.01.2009Liberec (CZE) Slavic Cup 15 km F - M (M. Michałek - 8 miejsce)
17.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) 15 km "Łączony" - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
17.01.2009Liberec (CZE) Slavic Cup 15 km F - M (M. Michałek - 8 miejsce)
17.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) 15 km "Łączony" - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
16.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 2 miejsce)
16.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 2 miejsce)
16.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 2 miejsce)
16.01.2009Vancouver (CAN) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 2 miejsce)
14.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) Sprint - M (M. Michałek - 1 miejsce)
14.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) Sprint kwalifikacje - M (M. Michałek - 4 miejsce)
14.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) Sprint - K (A. Szymańczak - 5 miejsce)
14.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) Sprint kwalifikacje - K (A. Szymańczak - 4 miejsce)
13.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) 15 km F - M (M. Michałek - 1 miejsce)
13.01.2009Wisła (POL) Slavic Cup (SC) 10 km F - K (M. Kozielska - 4 miejsce)
11.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) Sprint - M (M. Kreczmer - 10 miejsce)
11.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) Sprint - K (S. Jaśkowiec - 9 miejsce)
11.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) Sprint kwalifikacje - M (M. Kreczmer - 3 miejsce)
11.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) Sprint kwalifikacje - K (S. Jaśkowiec - 7 miejsce)
10.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) 20km M Pursuit - M (W. Biskup - 32 miejsce)
10.01.2009Reit im Winkl (GER) JUN 20km M Pursuit - M (M. Staręga - 16 miejsce)
10.01.2009Reit im Winkl (GER) Alpen Cup (OPA) 10km M Pursuit - K (P. Maciuszek - 16 miejsce)
10.01.2009Reit im Winkl (GER) JUN 10km M Pursuit - K (P. Maciuszek - 13 miejsce)
04.01.2009Val di Fiemme (ITA) Tour de Ski (TDS) 11km F - M (J. Krężelok - 48 miejsce)
04.01.2009Val di Fiemme (ITA) Tour de Ski (TDS) 9km F - K (J. Kowalczyk - 4 miejsce)
03.01.2009Val di Fiemme (ITA) Tour de Ski (TDS) 20km CL - M (J. Krężelok - 46 miejsce)
03.01.2009Val di Fiemme (ITA) Tour de Ski (TDS) 10km CL - K (J. Kowalczyk - 15 miejsce)
01.01.2009Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - M (J. Krężelok - 20 miejsce)
01.01.2009Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - K (J. Kowalczyk - 26 miejsce)
01.01.2009Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - kwalifikacje M (J. Krężelok - 22 miejsce)
01.01.2009Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 15 miejsce)
31.12.2008Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) 10km CL - K (J. Kowalczyk - 4 miejsce)
31.12.2008Nove Mesto (CZE) Tour de Ski (TDS) 15km CL - M (J. Krężelok - 54 miejsce)
29.12.2008Praga (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - M (J. Krężelok - 15 miejsce)
29.12.2008Praga (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - K (J. Kowalczyk - 11 miejsce)
29.12.2008Praga (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - kwalifikacje M (J. Krężelok - 18 miejsce)
29.12.2008Praga (CZE) Tour de Ski (TDS) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 21 miejsce)
28.12.2008Oberhof (GER) Tour de Ski (TDS) 15km CL - M (J. Krężelok - 47 miejsce)
28.12.2008Oberhof (GER) Tour de Ski (TDS) 10km CL - K (J. Kowalczyk - 3 miejsce)
27.12.2008Oberhof (GER) Tour de Ski (TDS) 3,3km F Prologue - M (J. Krężelok - 40 miejsce)
27.12.2008Oberhof (GER) Tour de Ski (TDS) 2,8km F Prologue - K (J. Kowalczyk - 3 miejsce)
21.12.2008Horni Misecky (CZE) Slavic Cup 15km F - M (M. Michałek - 5 miejsce)
21.12.2008Horni Misecky (CZE) Slavic Cup 10km F - K (A. Szymanczak - 10 miejsce)
20.12.2008Horni Misecky (CZE) Slavic Cup 10km CL - M (M. Staręga - 8 miejsce)
20.12.2008Horni Misecky (CZE) Slavic Cup 5km CL - K (M. Marcisz - 6 miejsce)
14.12.2008Davos (SUI) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 7 miejsce)
14.12.2008Davos (SUI) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje M (J. Krężelok- 72 miejsce)
14.12.2008Davos (SUI) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk- 9 miejsce)
13.12.2008Davos (SUI) Puchar Świata (WC) 15km CL - M (M. Kreczmer- 58 miejsce)
13.12.2008Davos (SUI) Puchar Świata (WC) 10km CL - K (J. Kowalczyk- 4 miejsce)
07.12.2008La Clusaz (FRA)Puchar Świata (WC) 4x5km K (Polska - 9 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) JUN - Sprint 1,3CL - M (M. Staręga - 3 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) JUN - Sprint 1,1CL - K (K. Kubalok - 16 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - Sprint 1,3CL - M (A. Leśnik - 32 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - Sprint 1,3CL Qual - M (M. Staręga - 11 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - Sprint 1,1CL - K (M. Marcisz - 8 miejsce)
07.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - Sprint 1,1CL Qual - K (M. Marcisz - 10 miejsce)
06.12.2008La Clusaz (FRA)Puchar Świata (WC) 30km F - M
06.12.2008La Clusaz (FRA)Puchar Świata (WC) 15km F - K (J. Kowalczyk - 7 miejsce)
06.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - 11,3km F - M (K. Stec - 28 miejsce)
06.12.2008Oberwiesenthal (GER) FIS - 6,6km F - K (A. Staręga - 28 miejsce)
30.11.2008Kuusamo ((FIN)Puchar Świata (WC) 15km CL - M (M. Kreczmer - 40 miejsce)
30.11.2008Kuusamo ((FIN) Puchar Świata (WC) 10km CL - K (J. Kowalczyk - 5 miejsce)
29.11.2008Kuusamo ((FIN) Puchar Świata (WC) Sprint - K (J. Kowalczyk - 2 miejsce)
29.11.2008Kuusamo ((FIN) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje M (J. Krężelok - 47 miejsce)
29.11.2008Kuusamo ((FIN) Puchar Świata (WC) Sprint - kwalifikacje K (J. Kowalczyk - 5 miejsce)
23.11.2008Gaellivare (SWE) Puchar Świata (WC) - 4 x 5km M - M (Polska - 19 miejsce)
23.11.2008Gaellivare (SWE) Puchar Świata (WC) - 4 x 5km M - K (Polska - 11 miejsce)
22.11.2008Gaellivare (SWE) Puchar Świata (WC) - 15km F - M (M. Kreczmer - 66 miejsce)
22.11.2008Gaellivare (SWE) Puchar Świata (WC) - 10km F - K (J. Kowalczyk - 7 miejsce)
16.11.2008Bruksvallarna (SWE) JUN - 15km F - M (M. Staręga - 2 miejsce)
16.11.2008Bruksvallarna (SWE) JUN - 5km F - K (K. Kubalok - 10 miejsce)
16.11.2008Bruksvallarna (SWE) FIS - 10km F - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
16.11.2008Muonio (FIN) FIS - 15km F - M (M. Kreczmer - 54 miejsce)
16.11.2008Muonio (FIN)FIS - 10km F - K (S. Jaśkowiec - 13 miejsce)
15.11.2008Bruksvallarna (SWE) JUN - 15km CL - M (M. Staręga - 5 miejsce)
15.11.2008Bruksvallarna (SWE) JUN - 10km CL - K (K. Kubalok - 10 miejsce)
15.11.2008Bruksvallarna (SWE) FIS - 10km CL - K (J. Kowalczyk - 1 miejsce)
15.11.2008Muonio (FIN) FIS - 15km CL - M (M. Kreczmer - 26 miejsce)
15.11.2008Muonio (FIN) FIS - 10km CL - K (S. Jaśkowiec - 46 miejsce)
14.11.2008Muonio (FIN) FIS - SP 1,0 CL - K+M (J. Krężelok - 8 miejsce)

Kalendarium

Grudzień 2020

pnwtśrczwptsond
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Grudzień 2020

pnwtśrczwptsond
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Grudzień 2020

pnwtśrczwptsond
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Grudzień 2020

pnwtśrczwptsond
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Grudzień 2020

pnwtśrczwptsond
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Google map

Kontakt

Tatrzański Związek Narciarski

ul. Bronisława Czecha 1 B

34-500 Zakopane

Polska

 

tel. +48 18 20 153 08
fax +48 18 20 125 88
e-mail: office@tzn.com.pl

Zakopane
Temperatura: 0.1 [°C]
Wilgotność: 80 [%]
Wiatr: 26 [km/h]
Ciśnienie: 948.19 [mb]